آینوش

ماه جاويدان

جنسیت اسم آینوش

دختر

آینوش به انگلیسی

ay nush

تعداد آینوش ها در ایران

681

تلفظ آینوش به فارسی

آينوش

ریشه اسم آینوش

ترکی , فارسی

تلفظ آینوش به انگلیسی

/āy nuš/

رنگ اسم آینوش

سبز

ابجد اسم آینوش

367

ابجد وسیط اسم آینوش

19

ابجد صغیر اسم آینوش

16

درباره نام آینوش

آینوش یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آینوش دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آینوش که در انگلیسی به صورت ay nush نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی , فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 681 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آینوش

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم آینوش و معنی اسم آینوش

ریشه اسم آینوش

همانطور که گفتیم ریشه اسم آینوش ترکی , فارسی می باشد و تلفظ آینوش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آينوش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āy nuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آینوش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آینوش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آینوش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ماه جاویدان، (به مجاز) نور ماهی که پر فروغ و همیشگی است، زیبایی زوال ناپذیر.

معنی اسم آینوش در ثبت احوال

۱- ماه جاويدان؛ ۲- (به مجاز) نور ماهي كه پر فروغ و هميشگي است، زيبايي زوال ناپذير.

حروف ابجد و طالع بینی نام آینوش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آینوش عدد " 367 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آینوش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آینوش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آینوش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آینوش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

به خاطر آورده شدن، مشهور، نامی، معروف، نامدار

لقب حضرت عیسی (ع)

آبراهه

ماه جاويدان و هميشگی، (به مجاز) زيباروی هميشه زيبا

بزرگی، عظمت، شرم و حیا

منسوب به کتان، (به مجاز) زیبا و باطراوت

فشار، هجوم، اشک

سوار دلاور، چالاک و ماهر در اسب سواری

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید