آیلین

اطراف ماه، هاله‌ی ماه

جنسیت اسم آیلین

دختر

آیلین به انگلیسی

ylina

تعداد آیلین ها در ایران

169,428

تلفظ آیلین به فارسی

آيلين

ریشه اسم آیلین

ترکی

تلفظ آیلین به انگلیسی

/ylinā/

رنگ اسم آیلین

آبی

ابجد اسم آیلین

101

ابجد وسیط اسم آیلین

29

ابجد صغیر اسم آیلین

11

درباره نام آیلین

آیلین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آیلین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آیلین که در انگلیسی به صورت ylina نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 169,428 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آیلین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم آیلین و معنی اسم آیلین

ریشه اسم آیلین

همانطور که گفتیم ریشه اسم آیلین ترکی می باشد و تلفظ آیلین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آيلين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ylinā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آیلین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آیلین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آیلین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

اسم دخترانه آیلین با ریشه ترکی به معنی هاله، اطراف ماه، هاله‌ی ماه.

معنی اسم آیلین در ثبت احوال

هاله، اطراف ماه، هاله‌ي ماه.

حروف ابجد و طالع بینی نام آیلین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آیلین عدد " 101 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آیلین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم آیلین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آیلین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آیلین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مرد پارسی، اهل ایران

شیر درنده، برج پنجم از برج های فلکی، ماه مرداد

شبيه به نِلي

شبانگاه، نام نوایی در موسیقی، نام معشوق قیس ابن ملَوَّح عامری ملقب به مجنون

خیمه، چادر دوز، خیمه فروش، نام حكيم عمر خيام نيشابوري فيلسوف، رياضي‌دان، منجم و شاعر نامدار ايران

ایلیا

مروارید کوچک

بی تا، کمیاب، نام نوعی گل

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید