آیلار

زیبا رویان، خوب‌رویان، هاله دور ماه

جنسیت اسم آیلار

دختر

آیلار به انگلیسی

ay lar

تعداد آیلار ها در ایران

69,177

تلفظ آیلار به فارسی

آيلار

ریشه اسم آیلار

ترکی

تلفظ آیلار به انگلیسی

/āy lār/

رنگ اسم آیلار

بنفش

ابجد اسم آیلار

242

ابجد وسیط اسم آیلار

26

ابجد صغیر اسم آیلار

8

درباره نام آیلار

آیلار یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آیلار دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آیلار که در انگلیسی به صورت ay lar نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 69,177 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آیلار

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم آیلار و معنی اسم آیلار

ریشه اسم آیلار

همانطور که گفتیم ریشه اسم آیلار ترکی می باشد و تلفظ آیلار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آيلار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āy lār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آیلار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آیلار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آیلار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم آیلار در واژه‌نامه آزاد :
به سان ماه، مانند ماه، کسی که صورتی شبیه به ماه دارد.


معنی اسم آیلار در ثبت احوال

۱- زيبا و پاك، جمع ماه؛ ۲- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام آیلار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آیلار عدد " 242 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 8 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آیلار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم آیلار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آیلار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آیلار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دوست، یار، سرپرست، از نام های پروردگار

بنده ی خدای بخشنده

آرامش دهنده دل، محبوب، معشوق

ترکیب دو اسم محمد و تقی (ستوده و پرهیزگار)

آخرین مرحله سلوک در نزد بودا، انسان کامل

نام گلی خوش بو

روز و روشنایی

گران‌بها، ارزشمند، صفت هر يك از آيه‌های قرآن، زن بزرگوار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران