آیسونا

مرغابی ماه گونه، (به مجاز) زیبارو

جنسیت اسم آیسونا

دختر

آیسونا به انگلیسی

ay sona

تعداد آیسونا ها در ایران

1,274

تلفظ آیسونا به فارسی

آی سونا

ریشه اسم آیسونا

ترکی

تلفظ آیسونا به انگلیسی

/āy sonā/

رنگ اسم آیسونا

آبی

ابجد اسم آیسونا

128

ابجد وسیط اسم آیسونا

20

ابجد صغیر اسم آیسونا

20

درباره نام آیسونا

آیسونا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم آیسونا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم آیسونا، به خاطر ریشه ترکی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,274 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم آیسونا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم آیسونا و معنی اسم آیسونا

ریشه اسم آیسونا

همانطور که گفتیم ریشه اسم آیسونا ترکی می باشد و تلفظ آیسونا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آی سونا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āy sonā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آیسونا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آیسونا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آیسونا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سمبل زیبایی و وقار است، مرغابی ماه گونه، اردک وحشی چون ماه، (به مجاز) زیبارو.

معنی اسم آیسونا در ثبت احوال

۱- مرغابی ماه گونه، اردک وحشی چون ماه؛ ۲- (به مجاز) زیبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام آیسونا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آیسونا عدد " 128 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آیسونا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آیسونا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آیسونا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آیسونا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و آرتا (ستوده و پاک)

باد ملایم و خنک، بوی خوش

ترکیب دو اسم محمد و کسری (ستوده و خسرو)

دارای اندیشه ی خجسته، مبارک و با شکوه

پاك و مقدس، منزه

جمع اسم

شکوفه ها، گل ها

گرامی دارنده، عزیز کننده، ستوده شده، گرامی، ارجمند، بزرگوار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید