آنلی

بافهم، باشعور، فهمیده

جنسیت اسم آنلی

دختر

آنلی به انگلیسی

anli

تعداد آنلی ها در ایران

489

تلفظ آنلی به فارسی

آنلي

ریشه اسم آنلی

ترکی

تلفظ آنلی به انگلیسی

/ānli/

رنگ اسم آنلی

نارنجی

ابجد اسم آنلی

91

ابجد وسیط اسم آنلی

19

ابجد صغیر اسم آنلی

10

درباره نام آنلی

آنلی یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آنلی دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آنلی که در انگلیسی به صورت anli نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 489 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آنلی

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم آنلی و معنی اسم آنلی

ریشه اسم آنلی

همانطور که گفتیم ریشه اسم آنلی ترکی می باشد و تلفظ آنلی در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آنلي " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ānli/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آنلی بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آنلی در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آنلی در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

برای برخی سوال است که تلفظ این اسم anli است یا aneli؛ باید بگوییم که تلفظ اسم آنلی در سایت ثبت احوال به صورت /ānli/ آمده است و این که دقیقا چه تلفظی برای آن درست‌تر است اطلاعاتی نداریم.
اگر شما اطلاعات دقیق‌تر و بیشتری درباره اسم آنلی دارید، لطفا نظرات خ ود را از قسمت دیدگاه با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

معنی اسم آنلی در ثبت احوال

بافهم، باشعور، فهمیده.

حروف ابجد و طالع بینی نام آنلی

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آنلی عدد " 91 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 10 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آنلی گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آنلی چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آنلی

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آنلی

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام دیگر ساز تنبور، ابر سفید، نام همسر امام حسين (ع)

مریم گلی، نام گیاهی معطر و دارویی است که گل هایی به رنگ آبیِ مایل به بنفش دارد

دانا

نام بنیان گذار سلسلۀ هخامنشی، خورشید

(در نجوم) فلک نهم، پارچه ابریشمی گرانبها، پرنیان، نام اقیانوسی بین اروپا و آمریکا

مهربانی، لطف

با انصاف، دادگر، از نام های پروردگار

با ناز راه رونده، کسی که با ناز راه می‌رود

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید