آنسه

زن نيكو، دختر خانم، زن نيكو زبان، انس گیرنده، همنشین نیکو

جنسیت اسم آنسه

دختر

آنسه به انگلیسی

anese

تعداد آنسه ها در ایران

2,040

تلفظ آنسه به فارسی

آنِسه

ریشه اسم آنسه

عربی

تلفظ آنسه به انگلیسی

/ānese/

رنگ اسم آنسه

آبی

ابجد اسم آنسه

116

ابجد وسیط اسم آنسه

8

ابجد صغیر اسم آنسه

17

درباره نام آنسه

آنسه یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم آنسه را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم آنسه، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 2,040 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم آنسه

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم آنسه و معنی اسم آنسه

ریشه اسم آنسه

همانطور که گفتیم ریشه اسم آنسه عربی می باشد و تلفظ آنسه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آنِسه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ānese/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آنسه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آنسه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آنسه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم آنسه در فرهنگ فارسی معین :
مؤنث آنس، زن نیکو، خانم


زن نیکو، دختر خانم، زن نیکو زبان، انس گیرنده، مانوس، خو گیرنده، همنشین نیکو

معنی اسم آنسه در ثبت احوال

(مؤنث آنس)، 1- زن نيكو؛ 2- دختر خانم؛ 3- زن نيكو زبان.

حروف ابجد و طالع بینی نام آنسه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آنسه عدد " 116 " و ابجد وسیط " 8 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آنسه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آنسه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آنسه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آنسه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نگهبان آرامش، آرامش دهنده

یکی از نام های خداوند، بنده‌ی خدای زنده

درختی خاردار كه شترها از آن می‌چرند

مهنام، (به مجاز) زيباروی ماه مانند، بلند آوازه و گرامی

خورشید زنان، (به مجاز) زن زیباروی

ترکیب دو اسم محمد و مهزیار (ستوده و صاحب کوهستان)

شکر و سپاس

فرزند، نسل

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید