آنالی

دارنده مهر و محبت

جنسیت اسم آنالی

دختر

آنالی به انگلیسی

anali

تعداد آنالی ها در ایران

1,600

تلفظ آنالی به فارسی

آنالي

ریشه اسم آنالی

ترکی

تلفظ آنالی به انگلیسی

/ānāli/

رنگ اسم آنالی

زرد

ابجد اسم آنالی

92

ابجد وسیط اسم آنالی

20

ابجد صغیر اسم آنالی

11

درباره نام آنالی

آنالی یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آنالی دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آنالی که در انگلیسی به صورت anali نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,600 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آنالی

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم آنالی و معنی اسم آنالی

ریشه اسم آنالی

همانطور که گفتیم ریشه اسم آنالی ترکی می باشد و تلفظ آنالی در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آنالي " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ānāli/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آنالی بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آنالی در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آنالی در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

کلی دارا و صاحب مادر یا مونس مادر. دارنده‌ی محبت، برخوردار از محبت مادر، مادر دار، دارای مادر.

معنی اسم آنالی در ثبت احوال

[از دو جزء آنا (مادر) + پسوند نسبت ساز (لي)] ۱- دارنده‌ي محبت؛ ۲- برخوردار از محبت مادر؛ ۳- مادر دار، داراي مادر.

حروف ابجد و طالع بینی نام آنالی

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آنالی عدد " 92 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آنالی گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آنالی چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آنالی

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آنالی

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نيكوتر، كار نيك، عاقبت نيكو.

یاد ایل

منسوب به شير، (به مجاز) دلير و شجاع، از شخصیت‌های شاهنامه، نام یکی از پسران گشتاسپ پادشاه کیانی

دختر سنگین، دختر بزرگتر و مهمتر

به رنگ گل سرخ، (مجاز) زيبا و شاداب، عروس

منسوب به نجم، (مجاز) زیبا و درخشان مثل ستاره

ایستاده، قدرتمند و با اراده، لقب امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف

عزت دهنده، گرامی دارنده، از نام های پروردگار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید