آناشید

دختر زیباروی مادر، مایه دلگرمی و روشنایی زندگی مادر

جنسیت اسم آناشید

دختر

آناشید به انگلیسی

anashid

تعداد آناشید ها در ایران

897

تلفظ آناشید به فارسی

آناشید

ریشه اسم آناشید

ترکی , فارسی

تلفظ آناشید به انگلیسی

/ānāšid/

رنگ اسم آناشید

آبی

ابجد اسم آناشید

366

ابجد وسیط اسم آناشید

18

ابجد صغیر اسم آناشید

15

درباره نام آناشید

آناشید یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آناشید دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آناشید که در انگلیسی به صورت anashid نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی , فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 897 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آناشید

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم آناشید و معنی اسم آناشید

ریشه اسم آناشید

همانطور که گفتیم ریشه اسم آناشید ترکی , فارسی می باشد و تلفظ آناشید در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آناشید " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ānāšid/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آناشید بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آناشید در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آناشید در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

مرکب از کلمه ترکی آنا به معنای مادر و کلمه فارسی شید به معنای خورشید دختر زیباروی مادر، مایه دلگرمی و روشنایی زندگی مادر

معنی اسم آناشید در ثبت احوال

(آنا= مادر+ شید = خورشید) ۱- خورشید مادر؛ ۲- (به مجاز) زیباروی مادر؛ ۳- (به مجاز) موجب دلگرمی و روشنایی زندگی مادر.

حروف ابجد و طالع بینی نام آناشید

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آناشید عدد " 366 " و ابجد وسیط " 18 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آناشید گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آناشید چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آناشید

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آناشید

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

کامل

ترکیب دو اسم محمد و مجید (ستوده و بزرگوار)

ترکیب دو اسم ماه و تابان (زیبا و روشن)

منسوب به پارس، پارسي، اهل پارس، از مردم پارس

دوستی، دوستداری

منسوب به اصیل، نجیب، پاک نژاد

یاری، مدد

ترکیب دو اسم امیر و ستار (فرمانروا و پوشنده)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید