آساره

ستاره

جنسیت اسم آساره

دختر

آساره به انگلیسی

asareh

تعداد آساره ها در ایران

942

تلفظ آساره به فارسی

آساره

ریشه اسم آساره

لری

تلفظ آساره به انگلیسی

/āsāre/

رنگ اسم آساره

قرمز

ابجد اسم آساره

267

ابجد وسیط اسم آساره

15

ابجد صغیر اسم آساره

15

درباره نام آساره

آساره یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آساره دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آساره که در انگلیسی به صورت asareh نوشته میشود و به دلیل ریشه لری که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 942 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آساره

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم آساره و معنی اسم آساره

ریشه اسم آساره

همانطور که گفتیم ریشه اسم آساره لری می باشد و تلفظ آساره در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آساره " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āsāre/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آساره بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آساره در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آساره در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ستاره

معنی اسم آساره در ثبت احوال

(لری، دزفولی) ستاره.

حروف ابجد و طالع بینی نام آساره

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آساره عدد " 267 " و ابجد وسیط " 15 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آساره گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آساره چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آساره

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آساره

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مژده دهنده در مقابل نذیر، مژده آور، مژده رسان، بشارت دهنده

مطیع حضرت علی

بیابان، محلی خارج از منطقه‌ی مسکونی

راستین، مستقیم، ثابت و پایدار در دین، معتقد به اسلام

رنگ‌ها، نوع‌ها، رنگارنگ، رنگين

گرامی دارنده، عزیز کننده، ستوده شده، گرامی، ارجمند، بزرگوار

نام پیامبر ایرانی در زمان گشتاسپ پادشاه کیانی

خانه ی پدری، جگر گوشه و عزیز

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید