آریوس

خورشید

جنسیت اسم آریوس

پسر

آریوس به انگلیسی

arius

تعداد آریوس ها در ایران

38,344

تلفظ آریوس به فارسی

آریوس

ریشه اسم آریوس

کردی

تلفظ آریوس به انگلیسی

/arius/

رنگ اسم آریوس

صورتی

ابجد اسم آریوس

277

ابجد وسیط اسم آریوس

25

ابجد صغیر اسم آریوس

16

درباره نام آریوس

آریوس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آریوس پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آریوس که در انگلیسی به صورت arius نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 38,344 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آریوس

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم آریوس و معنی اسم آریوس

ریشه اسم آریوس

همانطور که گفتیم ریشه اسم آریوس کردی می باشد و تلفظ آریوس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آریوس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /arius/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آریوس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آریوس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آریوس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

خورشید

معنی اسم آریوس در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم آریوس معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام آریوس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آریوس عدد " 277 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آریوس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آریوس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آریوس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آریوس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آرامش، وقار، طمانینه، نام دختر امام حسین (ع)

ترکیب دو اسم محمد و غفور (ستوده و بخشاینده)

نام دیگر حضرتِ یونس (ع)

باشعور، خردمند، عاقل، فهیم، لبیب، هوشیار

شاه، امير و سلطان

بی تا، کمیاب، نام نوعی گل

زیبایی جاوید و همیشگی، همیشه زیبارو

مطیع شاه، موجب آرامش شاه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید