آریام

دارای نیروی آریایی

جنسیت اسم آریام

پسر

آریام به انگلیسی

ariyam

تعداد آریام ها در ایران

369

تلفظ آریام به فارسی

آريام

ریشه اسم آریام

فارسی

تلفظ آریام به انگلیسی

/āriyām/

رنگ اسم آریام

صورتی

ابجد اسم آریام

252

ابجد وسیط اسم آریام

24

ابجد صغیر اسم آریام

9

درباره نام آریام

آریام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آریام پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آریام که در انگلیسی به صورت ariyam نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 369 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آریام

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم آریام و معنی اسم آریام

ریشه اسم آریام

همانطور که گفتیم ریشه اسم آریام فارسی می باشد و تلفظ آریام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آريام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āriyām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آریام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آریام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آریام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دارای نیروی آریایی

معنی اسم آریام در ثبت احوال

(ایران باستان) دارای نیروی آریایی.

حروف ابجد و طالع بینی نام آریام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آریام عدد " 252 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 9 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آریام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آریام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آریام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آریام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به زاهر، درخشان، روشن، تابان

عطيه و بخشش

ترکیب دو اسم محمد و زبیر (ستوده و نیرومند)

دارای گل های بسیار

وجودی که در برابر عدم است

دانش، آگاهی، فرزانگی

نيك منش، نيكو رفتار

با طراوت، تازه، شاد، مسرور

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید