آرگش

همچون آتش سرزنده و روشن

جنسیت اسم آرگش

پسر

آرگش به انگلیسی

argash

تعداد آرگش ها در ایران

3,650

تلفظ آرگش به فارسی

آرگَش

ریشه اسم آرگش

کردی

تلفظ آرگش به انگلیسی

/argash/

رنگ اسم آرگش

قرمز

ابجد اسم آرگش

521

ابجد وسیط اسم آرگش

17

ابجد صغیر اسم آرگش

8

درباره نام آرگش

آرگش یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آرگش پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آرگش که در انگلیسی به صورت argash نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,650 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آرگش

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم آرگش و معنی اسم آرگش

ریشه اسم آرگش

همانطور که گفتیم ریشه اسم آرگش کردی می باشد و تلفظ آرگش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آرگَش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /argash/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آرگش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آرگش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آرگش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

همچون آتش سرزنده و روشن

معنی اسم آرگش در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم آرگش معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام آرگش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آرگش عدد " 521 " و ابجد وسیط " 17 " ، ابجد صغیر " 8 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آرگش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آرگش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آرگش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آرگش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بخشنده چون خورشید، بزرگوار

بها، ارزش، قیمت

مانند آريايی

دوست خداوند، لقب حضرت ابراهیم (ع)

مبارک، سعادتمند، نیک بخت، خوشبخت، فرخنده، همایون

آراسته، گوهرنشان، جواهرنشان

گرمای نیمروز، خوب و نیکو

تفأل، فال نیک، دعای خیر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید