آروکو

نجیب نجیب زاده

جنسیت اسم آروکو

پسر

آروکو به انگلیسی

arukku

تعداد آروکو ها در ایران

303

تلفظ آروکو به فارسی

آروکّو

ریشه اسم آروکو

فارسی

تلفظ آروکو به انگلیسی

/ārukku/

رنگ اسم آروکو

قرمز

ابجد اسم آروکو

233

ابجد وسیط اسم آروکو

29

ابجد صغیر اسم آروکو

17

درباره نام آروکو

آروکو یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آروکو پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آروکو که در انگلیسی به صورت arukku نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 303 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آروکو

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم آروکو و معنی اسم آروکو

ریشه اسم آروکو

همانطور که گفتیم ریشه اسم آروکو فارسی می باشد و تلفظ آروکو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آروکّو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ārukku/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آروکو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آروکو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آروکو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ایرج، نام پسر کوروش پادشاه هخامنشی، نجیب، نجیب زاده

معنی اسم آروکو در ثبت احوال

(اَعلام) نام فرزند كوروش هخامنشي (اول) كه به رسم گروگان نزد آشور باناپال از سوي پدر فرستاده شد.

حروف ابجد و طالع بینی نام آروکو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آروکو عدد " 233 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آروکو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آروکو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آروکو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آروکو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

روستا، دِه

ستاره، کوکب، کاروان، قافله

ترکیب دو اسم امیر و یوسف (پادشاه و خواهد افزود)

معدنی، استخراج شده از معدن، (به مجاز) داراي ارزش و قيمت

پدربزرگ، در دورۀ قاجار وزیر بزرگ، حاکم محلی، پادشاه

چنگ زننده به دامان كسی، پناه برنده

نیک، نیکو

درخشان، لقب شهر بلخ

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید