آرن

دلاور

جنسیت اسم آرن

پسر

آرن به انگلیسی

aren

تعداد آرن ها در ایران

15,654

تلفظ آرن به فارسی

آرن

ریشه اسم آرن

فارسی

تلفظ آرن به انگلیسی

/aren/

رنگ اسم آرن

آبی

ابجد اسم آرن

251

ابجد وسیط اسم آرن

11

ابجد صغیر اسم آرن

8

درباره نام آرن

آرن یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آرن پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آرن که در انگلیسی به صورت aren نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 15,654 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آرن

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم آرن و معنی اسم آرن

ریشه اسم آرن

همانطور که گفتیم ریشه اسم آرن فارسی می باشد و تلفظ آرن در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آرن " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /aren/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آرن بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آرن در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آرن در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم آرن در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم آرن معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام آرن

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آرن عدد " 251 " و ابجد وسیط " 11 " ، ابجد صغیر " 8 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آرن گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آرن چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آرن

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آرن

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نان فروش دورگرد، خرد کننده، نام یکی از اصحاب پیامبر اسلام (ص)

باد بسیار ملایم ؛ (در قدیم) بوی خوش.

گلی که در فصل بهار می‌روید و دارای رنگ‌های گوناگون است

دانا، آگاه، دانشمند، خدا شناس

خوشنام، نیک نام

شاهزاده، از نسل شاه

خاک

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید