آرنوش

ایرانی جاوید، آریایی

جنسیت اسم آرنوش

دختر

آرنوش به انگلیسی

arnush

تعداد آرنوش ها در ایران

964

تلفظ آرنوش به فارسی

آرنوش

ریشه اسم آرنوش

فارسی

تلفظ آرنوش به انگلیسی

/ārnuš/

رنگ اسم آرنوش

قرمز

ابجد اسم آرنوش

557

ابجد وسیط اسم آرنوش

17

ابجد صغیر اسم آرنوش

17

درباره نام آرنوش

آرنوش یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آرنوش دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آرنوش که در انگلیسی به صورت arnush نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 964 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آرنوش

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم آرنوش و معنی اسم آرنوش

ریشه اسم آرنوش

همانطور که گفتیم ریشه اسم آرنوش فارسی می باشد و تلفظ آرنوش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آرنوش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ārnuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آرنوش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آرنوش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آرنوش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آریایی جاویدان، ایرانی جاوید، مرکب از آر (آریایی) + نوش (جاویدان)

معنی اسم آرنوش در ثبت احوال

(آر = آريايي، ايراني + نوش = جاويد) روي هم به معني ايراني و آريايي جاويد.

حروف ابجد و طالع بینی نام آرنوش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آرنوش عدد " 557 " و ابجد وسیط " 17 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آرنوش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آرنوش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آرنوش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آرنوش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم فاطمه و حسنی (رانده شده از آتش و نیکو)

ستاره، نام نوعی گل زینتی

پارسا، پاکدامن، لقب حضرت فاطمه (س) و حضرت مریم (س)

ماه آرام، خوشبخت

دختر نیک و خوب

ترکیب دو اسم حسین و سالار (نیکو و رهبر)

افتخار ایل، نازنین ایل

علمی که توسط آن مواد کم بها مانند مس را به طلا تبدیل کنند، نادر و کمیاب

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید