آرنوشا

آريايی جاويدان

جنسیت اسم آرنوشا

دختر

آرنوشا به انگلیسی

arnusha

تعداد آرنوشا ها در ایران

954

تلفظ آرنوشا به فارسی

آرنوشا

ریشه اسم آرنوشا

فارسی

تلفظ آرنوشا به انگلیسی

/ārnušā/

رنگ اسم آرنوشا

نارنجی

ابجد اسم آرنوشا

558

ابجد وسیط اسم آرنوشا

18

ابجد صغیر اسم آرنوشا

18

درباره نام آرنوشا

آرنوشا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آرنوشا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آرنوشا که در انگلیسی به صورت arnusha نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 954 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آرنوشا

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم آرنوشا و معنی اسم آرنوشا

ریشه اسم آرنوشا

همانطور که گفتیم ریشه اسم آرنوشا فارسی می باشد و تلفظ آرنوشا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آرنوشا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ārnušā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آرنوشا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آرنوشا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آرنوشا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آرنوش + ا
آرنوش: آریایی جاویدان‌‍، ایرانی جاوید

معنی اسم آرنوشا در ثبت احوال

(آرنوش+ ا (پسوند نسبت))، منسوب به آرنوش، ، آرنوش.

حروف ابجد و طالع بینی نام آرنوشا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آرنوشا عدد " 558 " و ابجد وسیط " 18 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آرنوشا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آرنوشا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آرنوشا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آرنوشا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

درخشان، تابان، در اصل اسم مذکر عربی است

مژه، (در اصطلاح عشاق) اشاره به نيزه و تير كه از كرشمه و غمزه‌هاي معشوق به هدف سينه‌ي عاشق مي‌رسد، دارد

شمسا، خورشید، نور و روشنایی

ترکیب دو اسم محمد و حسن (ستوده و نیکو)

خلقت، خلق، ابداع

خندان، نام پسر حضرت ابراهيم (ع) و ساره (سارا) از جمله پيامبران بني اسرائيل

همدل، همپایه خورشید

ترکیب دو اسم محمد و فراز (ستوده و اوج)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید