آرنام

خوش نام آریایی

جنسیت اسم آرنام

پسر

آرنام به انگلیسی

arnam

تعداد آرنام ها در ایران

40,016

تلفظ آرنام به فارسی

آرنام

ریشه اسم آرنام

فارسی

تلفظ آرنام به انگلیسی

/arnam/

رنگ اسم آرنام

قرمز

ابجد اسم آرنام

292

ابجد وسیط اسم آرنام

16

ابجد صغیر اسم آرنام

13

درباره نام آرنام

آرنام یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم آرنام را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم آرنام، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 40,016 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم آرنام

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم آرنام و معنی اسم آرنام

ریشه اسم آرنام

همانطور که گفتیم ریشه اسم آرنام فارسی می باشد و تلفظ آرنام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آرنام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /arnam/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آرنام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آرنام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آرنام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

خوشنام آریایی

معنی اسم آرنام در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم آرنام معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام آرنام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آرنام عدد " 292 " و ابجد وسیط " 16 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آرنام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آرنام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آرنام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آرنام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

باد خنک، نسیم

بردبار، فرو برنده خشم، لقب امام موسي ابن جعفر(ع) هفتمين امام شيعيان

ترکیب دو اسم محمد و فرید ( ستوده و بی مانند )

ترکیب دو اسم معین و رضا (یاریگر و خشنود)

مبارک، خجسته، همایون

ترکیب دو اسم نازنین و مریم (بسیار دوست داشتنی و زن پارسا)

ترکیب دو اسم فاطمه و صبا (رانده شده از آتش و باد خنک)

هميشه باقی ماندن، جاودانگی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید