آدوین

آتش عشق

جنسیت اسم آدوین

پسر

آدوین به انگلیسی

advin

تعداد آدوین ها در ایران

21,120

تلفظ آدوین به فارسی

آدوین

ریشه اسم آدوین

کردی

تلفظ آدوین به انگلیسی

/advin/

رنگ اسم آدوین

بنفش

ابجد اسم آدوین

71

ابجد وسیط اسم آدوین

23

ابجد صغیر اسم آدوین

17

درباره نام آدوین

آدوین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آدوین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آدوین که در انگلیسی به صورت advin نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 21,120 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آدوین

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم آدوین و معنی اسم آدوین

ریشه اسم آدوین

همانطور که گفتیم ریشه اسم آدوین کردی می باشد و تلفظ آدوین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آدوین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /advin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آدوین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آدوین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آدوین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آتش عشق

معنی اسم آدوین در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم آدوین معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام آدوین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آدوین عدد " 71 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آدوین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آدوین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آدوین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آدوین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مدح، ستایش

دلیل، فتوا، پیشوا

ستایش، دعا، شكر، سپاس

حالت استواري و سنگيني در رفتار

روشنایی، روشن

منسوب به ماه، زيبارو

یاری دهنده، یاور، از نام‌ها و صفات خداوند

آن كه از مرز كشور پاسداری مي‌كند، (به مجاز) مبارز و پهلوان، نگهبان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران