آدرینا

زیبارو، آتشین، سرخ‌روی

جنسیت اسم آدرینا

دختر

آدرینا به انگلیسی

adarina

تعداد آدرینا ها در ایران

31,794

تلفظ آدرینا به فارسی

آدرينا

ریشه اسم آدرینا

فارسی

تلفظ آدرینا به انگلیسی

/ādarinā/

رنگ اسم آدرینا

سبز

ابجد اسم آدرینا

266

ابجد وسیط اسم آدرینا

26

ابجد صغیر اسم آدرینا

14

درباره نام آدرینا

آدرینا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آدرینا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آدرینا که در انگلیسی به صورت adarina نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 31,794 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آدرینا

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم آدرینا و معنی اسم آدرینا

ریشه اسم آدرینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم آدرینا فارسی می باشد و تلفظ آدرینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آدرينا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ādarinā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آدرینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آدرینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آدرینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

(تلفظ: ādarinā) [ (آدر = آتش + ین (پسوند نسبت) + الف اسم ساز) ]، آتشین، سرخ‌روی، (به مجاز) زیبارو، دختر زیبارو، بانوی آتشین.

معنی اسم آدرینا در ثبت احوال

[(آدر = آتش + ين (پسوند نسبت) + الف اسم ساز)]، ۱- آتشين، سرخ‌روي؛ ۲- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام آدرینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آدرینا عدد " 266 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آدرینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آدرینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آدرینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آدرینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پر از سلامتی، از پیامبران بنی اسرائیل و فرزند حضرت داوود

مانند علی، علی وار

شکوفه ها، گل ها

مطیع حضرت علی

زیبارو و گران‌بها

بانمک، زیبا، دوست داشتني

ترکیب دو اسم نازنین و نرگس (با ارزش و گلی خوشبو)

ترکیب دو اسم سام و راد (آتش و جوانمرد)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید