یلسان

مانند پهلوان

جنسیت اسم یلسان

پسر

یلسان به انگلیسی

yalsan

تعداد یلسان ها در ایران

19,541

تلفظ یلسان به فارسی

یَلسان

ریشه اسم یلسان

فارسی

تلفظ یلسان به انگلیسی

/yalsan/

رنگ اسم یلسان

سبز

ابجد اسم یلسان

151

ابجد وسیط اسم یلسان

19

ابجد صغیر اسم یلسان

16

درباره نام یلسان

یلسان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم یلسان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم یلسان که در انگلیسی به صورت yalsan نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 19,541 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم یلسان

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم یلسان و معنی اسم یلسان

ریشه اسم یلسان

همانطور که گفتیم ریشه اسم یلسان فارسی می باشد و تلفظ یلسان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " یَلسان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /yalsan/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم یلسان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم یلسان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم یلسان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

مانند پهلوان

معنی اسم یلسان در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم یلسان معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام یلسان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم یلسان عدد " 151 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با “ی” شروع می‌شود، ظاهری زیبا دارند و برخلاف ظاهر، چندین مشکل شکمی ممکن است داشته باشند. رفتار آن‌ها بسیار متغیر است و به اصطلاح “دمدمی مزاج” هستند، به این معنی که در تعامل با دیگران، گاه خوب و گاه خشک عمل می‌کنند. با این حال، آن‌ها همیشه در میدان پیروز هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم یلسان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم یلسان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم یلسان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم یلسان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زن فراخ چشم، زن زیبا چشم

بانوی زیباروی، دختر نیکو

دختری كه گيسوی بلند و زيبا دارد

منسوب به آترین، آتش، آتشین، (به مجاز) زیبارو

ترکیب دو اسم فاطمه و سارا (رانده شده از آتش و خالص)

قرب و نزدیکی، همچنین نام یک گل

از شخصیتهای شاهنامه، نام پسر کیقباد پادشاه کیانی

زاده ی شادی و خوشی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید