یارسان

همراهی و پیروی از سلطان

جنسیت اسم یارسان

پسر

یارسان به انگلیسی

yarsan

تعداد یارسان ها در ایران

21,748

تلفظ یارسان به فارسی

یارسان

ریشه اسم یارسان

کردی

تلفظ یارسان به انگلیسی

/yarsan/

رنگ اسم یارسان

نارنجی

ابجد اسم یارسان

322

ابجد وسیط اسم یارسان

22

ابجد صغیر اسم یارسان

16

درباره نام یارسان

یارسان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم یارسان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم یارسان که در انگلیسی به صورت yarsan نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 21,748 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم یارسان

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم یارسان و معنی اسم یارسان

ریشه اسم یارسان

همانطور که گفتیم ریشه اسم یارسان کردی می باشد و تلفظ یارسان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " یارسان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /yarsan/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم یارسان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم یارسان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم یارسان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

همراهی و پیروی از سلطان

معنی اسم یارسان در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم یارسان معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام یارسان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم یارسان عدد " 322 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با “ی” شروع می‌شود، ظاهری زیبا دارند و برخلاف ظاهر، چندین مشکل شکمی ممکن است داشته باشند. رفتار آن‌ها بسیار متغیر است و به اصطلاح “دمدمی مزاج” هستند، به این معنی که در تعامل با دیگران، گاه خوب و گاه خشک عمل می‌کنند. با این حال، آن‌ها همیشه در میدان پیروز هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم یارسان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم یارسان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم یارسان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم یارسان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و طاهر (فرمانروا و پاک)

باور، گرایش، اعتقاد

یگانه، آن که در نوع خود بی نظیر و منحصر به فرد است، از نام‌های خداوند

سزاوار، آراسته، زیبا، شایسته

پارمیس، نام دختر بردیا و نوه کوروش پادشاه هخامنشی

دختر مهربان و با محبت،دختر خورشید

نام دختر امام موسی کاظم (ع)، لقب حضرت مریم (س)، بانوی بلندمرتبه و پاکدامن

دارنده اسب نر سیاه، پسر کیکاووس

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید