گل پیکر

کسی که بدنش مانند گل لطیف است

جنسیت اسم گل پیکر

دختر

گل پیکر به انگلیسی

gol peykar

تعداد گل پیکر ها در ایران

696

تلفظ گل پیکر به فارسی

گل‌پيکر

ریشه اسم گل پیکر

فارسی

تلفظ گل پیکر به انگلیسی

/gol peykar/

رنگ اسم گل پیکر

نیلی

ابجد اسم گل پیکر

282

ابجد وسیط اسم گل پیکر

44

ابجد صغیر اسم گل پیکر

14

درباره نام گل پیکر

گل پیکر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گل پیکر دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گل پیکر که در انگلیسی به صورت gol peykar نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 696 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گل پیکر

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم گل پیکر و معنی اسم گل پیکر

ریشه اسم گل پیکر

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل پیکر فارسی می باشد و تلفظ گل پیکر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل‌پيکر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol peykar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل پیکر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل پیکر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل پیکر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ویژگی آن که پیکرش مثل گل زیبا و لطیف است، گل اندام

معنی اسم گل پیکر در ثبت احوال

ويژگي آن كه پيكرش مثل گل زيبا و لطيف است، گل اندام.

حروف ابجد و طالع بینی نام گل پیکر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل پیکر عدد " 282 " و ابجد وسیط " 44 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل پیکر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل پیکر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل پیکر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل پیکر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

فلزی زرد رنگ و نسبتاً نرم، زر

نام سنگی قیمتی به رنگ سبز

درخشان، تابان

مرغ سحر، بلبل، ستاره ای که پیش از صبح طلوع می کند

حلقه نورانی و رنگی اطراف ماه یا خورشید، خرمن ماه

آرزومند، مشتاق، بخشاينده، بسيار مهربان، از نام‌های پروردگار

سپاس و شكرگزاري

دلير و شجاع

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید