گلشیفته

فردی که عاشق گل است

جنسیت اسم گلشیفته

دختر

گلشیفته به انگلیسی

golshifteh

تعداد گلشیفته ها در ایران

37,332

تلفظ گلشیفته به فارسی

گُلشیفته

ریشه اسم گلشیفته

فارسی

تلفظ گلشیفته به انگلیسی

/golshifte/

رنگ اسم گلشیفته

آبی

ابجد اسم گلشیفته

845

ابجد وسیط اسم گلشیفته

41

ابجد صغیر اسم گلشیفته

26

درباره نام گلشیفته

گلشیفته یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گلشیفته را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گلشیفته، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 37,332 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گلشیفته

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم گلشیفته و معنی اسم گلشیفته

ریشه اسم گلشیفته

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلشیفته فارسی می باشد و تلفظ گلشیفته در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گُلشیفته " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /golshifte/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلشیفته بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلشیفته در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلشیفته در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

فردی که عاشق گل است

معنی اسم گلشیفته در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم گلشیفته معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام گلشیفته

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلشیفته عدد " 845 " و ابجد وسیط " 41 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلشیفته گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم گلشیفته چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلشیفته

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلشیفته

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و صدرا (پادشاه و ارج دهنده)

تیز خاطر، سبک روح، از شخصیت‌های شاهنامه

دوباره برخواستن و کوهستان

ترکیب دو اسم حیدر و علی (دلاور و بلندمرتبه)

ترکیب دو اسم محمد و مهدیار (ستوده و محافظ)

برهان و دلیل

فکر و اندیشه

از نسل خورشید، زیبا و درخشان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید