گلشا

گلشاد، گل شاد و خندان، (به مجاز) زيبا و با طراوت، بهترین و زیباترین گل، شاه گل‌ها

جنسیت اسم گلشا

دختر

گلشا به انگلیسی

gol sha

تعداد گلشا ها در ایران

1,212

تلفظ گلشا به فارسی

گلشا

ریشه اسم گلشا

فارسی

تلفظ گلشا به انگلیسی

/gol šā/

رنگ اسم گلشا

آبی

ابجد اسم گلشا

351

ابجد وسیط اسم گلشا

15

ابجد صغیر اسم گلشا

9

درباره نام گلشا

گلشا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گلشا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گلشا که در انگلیسی به صورت gol sha نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,212 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گلشا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم گلشا و معنی اسم گلشا

ریشه اسم گلشا

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلشا فارسی می باشد و تلفظ گلشا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلشا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol šā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلشا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلشا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلشا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گلشاد
گلشاد: گل شاد و خندان، شادان مثل گل، (به مجاز) زیبا و با طراوت


بهترین و زیباترین گل، شاه گل‌ها

معنی اسم گلشا در ثبت احوال

(گل + شا = مخفف شاد) (= گلشاد)

حروف ابجد و طالع بینی نام گلشا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلشا عدد " 351 " و ابجد وسیط " 15 " ، ابجد صغیر " 9 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلشا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلشا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلشا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلشا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و قائم (ستوده و ایستاده)

منسوب به علی، شریف

ترکیب دو اسم علی و مهدی (بلندمرتبه و هدایت شده)

مونث رشید، از نام‌ها و صفات خداوند، شجاع، دلیر، خوش قد و قامت

ترکیب دو اسم محمد و عدنان (ستوده و نام یکی از اجداد پیامبر)

نگهبان پارسایی و پاکی در آیین زرتشت، فروردین

جوانمرد

پسر خورشید و نیکو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید