گلبر

چون گل لطیف و نازک

جنسیت اسم گلبر

دختر

گلبر به انگلیسی

golbar

تعداد گلبر ها در ایران

480

تلفظ گلبر به فارسی

گلبَر

ریشه اسم گلبر

فارسی

تلفظ گلبر به انگلیسی

/golbar/

رنگ اسم گلبر

آبی

ابجد اسم گلبر

252

ابجد وسیط اسم گلبر

24

ابجد صغیر اسم گلبر

9

درباره نام گلبر

گلبر یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گلبر را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گلبر، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 480 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گلبر

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم گلبر و معنی اسم گلبر

ریشه اسم گلبر

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلبر فارسی می باشد و تلفظ گلبر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلبَر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /golbar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلبر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلبر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلبر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آن که سینه و آغوشش چون گل لطیف و نازک است، گونه ی گل ها، چون گل سرخ، زرد و جز آن

معنی اسم گلبر در ثبت احوال

1- آن كه سينه و آغوشش چون گل لطيف و نازك است؛ 2- (در گياهي) گونه‌ي گل‌ها، چون گل سرخ، زرد و جز آن.

حروف ابجد و طالع بینی نام گلبر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلبر عدد " 252 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 9 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلبر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلبر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلبر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلبر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بی‌گناه و پاک، در امان، محفوظ

گل کوکب

بخشش، نیکویی

دارای عزت و قدرت و کیفیت، حامی و پشتیبان

هدیه، تحفه، سوغات، رهاورد

تبسم كننده، خوش رو

ترکیب دو اسم امیر و ارشیا (پادشاه و تخت و اورنگ پادشاهان)

کودک نورُسته، درخت یا درختچه نورس که تازه نشانده شده است

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید