گلاریس

زیبا و آراسته

جنسیت اسم گلاریس

دختر

گلاریس به انگلیسی

gelaris

تعداد گلاریس ها در ایران

744

تلفظ گلاریس به فارسی

گلاریس

ریشه اسم گلاریس

کردی

تلفظ گلاریس به انگلیسی

/gelāris/

رنگ اسم گلاریس

صورتی

ابجد اسم گلاریس

321

ابجد وسیط اسم گلاریس

33

ابجد صغیر اسم گلاریس

15

درباره نام گلاریس

گلاریس یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گلاریس را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گلاریس، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 744 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گلاریس

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم گلاریس و معنی اسم گلاریس

ریشه اسم گلاریس

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلاریس کردی می باشد و تلفظ گلاریس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلاریس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gelāris/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلاریس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلاریس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلاریس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گلاریس در واژه‌نامه آزاد:
گلاریس یعنی زلف تابیده زلف بافته شده

معنی اسم گلاریس در ثبت احوال

(گلا = زلف تابیده، موی بافته شده + ریس = ریسیده، رشته) ۱- روی هم به معنای زلف تابیده و ریسیده، زلف رشته و بافته شده؛ ۲- (به مجاز) زیبا و آراسته.

حروف ابجد و طالع بینی نام گلاریس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلاریس عدد " 321 " و ابجد وسیط " 33 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلاریس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلاریس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلاریس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلاریس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام سنگی قیمتی به رنگ زرد و صورتی یا جگری

ترکیب دو اسم محمد و مرتضی (ستوده و برگزیده)

منسوب به امير، اميرانه، شاهانه

پدر حسن، کنیه ی حضرت امیرالمؤمنین (ع) و چهار تن از امامان شیعه

درخت خرما، نام همسر یهودا (چهارمین پسر حضرت یعقوب (ع))

گلی به شکل جام و سرخ رنگ که بر روی پایه ای بلند قرار دارد

برگزیده، صاف و زلال شده، از القاب حضرت رسول اكرم (ص)

پیرو نیکی، مطیع خوبی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید