کیارام

خو گیرنده و الفت گرفته با پادشاهان

جنسیت اسم کیارام

پسر

کیارام به انگلیسی

kiya ram

تعداد کیارام ها در ایران

303

تلفظ کیارام به فارسی

کیارام

ریشه اسم کیارام

فارسی

تلفظ کیارام به انگلیسی

/kiyā rām/

رنگ اسم کیارام

نارنجی

ابجد اسم کیارام

272

ابجد وسیط اسم کیارام

32

ابجد صغیر اسم کیارام

11

درباره نام کیارام

کیارام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم کیارام پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم کیارام که در انگلیسی به صورت kiya ram نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 303 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم کیارام

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم کیارام و معنی اسم کیارام

ریشه اسم کیارام

همانطور که گفتیم ریشه اسم کیارام فارسی می باشد و تلفظ کیارام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کیارام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /kiyā rām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کیارام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کیارام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کیارام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

(کیا= پادشاه، حاکم، (به مجاز) سرور، بزرگ + رام = مأنوس، خوبی، الفت گرفته) روی هم به معنی خو گیرنده و الفت گرفته با پادشاهان، حاکمان، سروران و بزرگان، (به مجاز) شخص بلند مرتبه

معنی اسم کیارام در ثبت احوال

[کیا= پادشاه، حاکم، (به مجاز) سرور، بزرگ + رام = مأنوس، خوبی، الفت گرفته] ۱- روی هم به معنی خو گیرنده و الفت گرفته با پادشاهان، حاکمان، سروران و بزرگان؛ ۲- (به مجاز) شخص بلند مرتبه.

حروف ابجد و طالع بینی نام کیارام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کیارام عدد " 272 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کیارام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کیارام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کیارام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کیارام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زنی كه چشمانی درشت و زيبا داشته باشد

دارنده ی اسب آماده، نام پدر داريوش بزرگ پادشاه هخامنشي

برگزیده، پسندیده، لقب امام دوم شيعيان

ترکیب دو اسم حجت و الله (دلیل و خدا)

شاهین شکاری، شاهین سفید، باز شکاری

مجلس، بزم، انجمن، مجمع

ابهت، فرّ و شکوه، هیبت، حمله

بوی خوش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید