کارو

راهنما

جنسیت اسم کارو

پسر

کارو به انگلیسی

karo

تعداد کارو ها در ایران

9,212

تلفظ کارو به فارسی

کارو

ریشه اسم کارو

ارمنی

تلفظ کارو به انگلیسی

/karo/

رنگ اسم کارو

بنفش

ابجد اسم کارو

227

ابجد وسیط اسم کارو

23

ابجد صغیر اسم کارو

11

درباره نام کارو

کارو یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم کارو را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم کارو، به خاطر ریشه ارمنی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 9,212 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم کارو

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم کارو و معنی اسم کارو

ریشه اسم کارو

همانطور که گفتیم ریشه اسم کارو ارمنی می باشد و تلفظ کارو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کارو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /karo/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کارو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کارو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کارو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم کارو در واژه نامه آزاد:
نامی ارمنی ایرانی به معنی بشارت دهنده

معنی اسم کارو در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم کارو معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام کارو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کارو عدد " 227 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کارو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم کارو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کارو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کارو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و آرشام (فرمانروا و نیرومند)

قند، شکر

منسوب به حور، زن زیبای بهشتی، (به‌مجاز) زیبارو و پری‌گونه

زیبا چون ماه و پری

توانستن، ملکه مهربان، دختر بی‌همتا، دختر تنها

ترکیب دو اسم امیر و جواد (پادشاه و بخشنده)

بلندی مقام و مرتبه، بزرگی، رفعت

ترکیب دو اسم محمد و داوود (ستوده و محبوب)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید