پارسینا

پارسین، پارسی، اهل پارس

جنسیت اسم پارسینا

پسر

پارسینا به انگلیسی

parsina

تعداد پارسینا ها در ایران

636

تلفظ پارسینا به فارسی

پارسينا

ریشه اسم پارسینا

فارسی

تلفظ پارسینا به انگلیسی

/pārsinā/

رنگ اسم پارسینا

طلایی

ابجد اسم پارسینا

324

ابجد وسیط اسم پارسینا

26

ابجد صغیر اسم پارسینا

20

درباره نام پارسینا

پارسینا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم پارسینا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم پارسینا، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 636 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم پارسینا

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم پارسینا و معنی اسم پارسینا

ریشه اسم پارسینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم پارسینا فارسی می باشد و تلفظ پارسینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پارسينا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /pārsinā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پارسینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پارسینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پارسینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پارسین: منسوب به پارس، پارسی، اهل پارس، از مردم پارس

معنی اسم پارسینا در ثبت احوال

( پارسين + ا (پسوند نسبت))، (= پارسین)، پارسین.

حروف ابجد و طالع بینی نام پارسینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پارسینا عدد " 324 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پارسینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پارسینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پارسینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پارسینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

میوه ای خوراکی با دانه های قرمز یا سفید فراوان و مزه ترش یا شیرین

ماه زمانه، ماه روی روزگار

حامی، یاور

زیبا و خوشبو، از شخصیتهای شاهنامه، نام همسر بهرام گور پادشاه ساسانی

گوش شنوا

منسوب به مهران، دارنده مهر، سرشار از مهر

گل‌ها، جمع گل، (به مجاز) زیبا و لطیف

مانند سیل خروشان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید