هومهر

دارای عشق و محبت، دوستی

جنسیت اسم هومهر

پسر

هومهر به انگلیسی

hu mehr

تعداد هومهر ها در ایران

1,158

تلفظ هومهر به فارسی

هومِهر

ریشه اسم هومهر

فارسی

تلفظ هومهر به انگلیسی

/hu mehr/

رنگ اسم هومهر

نیلی

ابجد اسم هومهر

256

ابجد وسیط اسم هومهر

28

ابجد صغیر اسم هومهر

22

درباره نام هومهر

هومهر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم هومهر پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم هومهر که در انگلیسی به صورت hu mehr نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,158 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم هومهر

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم هومهر و معنی اسم هومهر

ریشه اسم هومهر

همانطور که گفتیم ریشه اسم هومهر فارسی می باشد و تلفظ هومهر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " هومِهر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hu mehr/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم هومهر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم هومهر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم هومهر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دارای عشق و محبت، دوستی

معنی اسم هومهر در ثبت احوال

(هو = خوب + مهر = محبت، دوستي و عشق)، داراي عشق و محبت خوب، نيك مهر، داراي دوستي و محبت نيك.

حروف ابجد و طالع بینی نام هومهر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم هومهر عدد " 256 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای رفتار تندخو و آتشین مزاج هستند و به اطرافیان خود امر و نهی می کنند. آنها طبع گرمی دارند و زیبا هستند. آنها با شخصیت قوی و پرانرژی هستند و همواره برای رسیدن به هدف‌های خود تلاش می‌کنند. زیبایی در بیان صفاتشان نه فقط در ظاهر آنها مشهود است، بلکه در رفتار و اعمالشان نیز مشهود است. به دلیل رفتار تندخو و آتشینشان، آنها معمولاً در جمع اطرافیان خود توجه می‌کنند و نظرات خود را بیان می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم هومهر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم هومهر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم هومهر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم هومهر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

امپراطور، حاکم سرزمین

دارای نشان زیبایی، زیبا

که رویی چون پری دارد، پریچهره، زیبا روی، خوبروی

ترکیب دو اسم محمد و موسی ( ستوده و از آب گرفته شده )

ترکیب دو اسم امیر و ناصر ( فرمانروا و یاری کننده )

زوجه‌ی زبدی و مادر يعقوب كبير و يوحنای انجيلی

ماندنی، جاوید، پایدار، همانند

شریک خوب، صاحب اخلاق و رفتار نیکو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید