نوگل

گلی که تازه شکفته شده است، دختر جوان

جنسیت اسم نوگل

دختر

نوگل به انگلیسی

nowgol

تعداد نوگل ها در ایران

924

تلفظ نوگل به فارسی

نوگل

ریشه اسم نوگل

فارسی

تلفظ نوگل به انگلیسی

/no(w)gol/

رنگ اسم نوگل

زرد

ابجد اسم نوگل

106

ابجد وسیط اسم نوگل

22

ابجد صغیر اسم نوگل

16

درباره نام نوگل

نوگل یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم نوگل را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم نوگل، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 924 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم نوگل

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم نوگل و معنی اسم نوگل

ریشه اسم نوگل

همانطور که گفتیم ریشه اسم نوگل فارسی می باشد و تلفظ نوگل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نوگل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /no(w)gol/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نوگل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نوگل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نوگل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گلی که تازه شکفته شده است، (به مجاز) نوجوان، به ویژه دختر نوجوان.

معنی اسم نوگل در ثبت احوال

۱- گلی که تازه شکفته شده است؛ ۲- (به مجاز) نوجوان، به ویژه دختر نوجوان.

حروف ابجد و طالع بینی نام نوگل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نوگل عدد " 106 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نوگل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نوگل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نوگل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نوگل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ماه جوانمرد

زیباروی و لطیف و خرم .

ترکیب دو اسم شمس و جهان (خورشید و گیتی)

توانا، مالک، مسلط، از نام های پروردگار

جمع ماه، زيبارو

ترکیب دو اسم محمد و امیر (ستوده و فرمانروا)

ترکیب دو اسم محمد و میکائیل (ستوده و نام فرشته روزی رسان به زمینیان)

ترکیب دو اسم نگین و زهرا (گوهر و نیکو)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید