نوشیکا

بچه آهو

جنسیت اسم نوشیکا

دختر

نوشیکا به انگلیسی

nushika

تعداد نوشیکا ها در ایران

480

تلفظ نوشیکا به فارسی

نوشيکا

ریشه اسم نوشیکا

مازندرانی

تلفظ نوشیکا به انگلیسی

/nušikā/

رنگ اسم نوشیکا

بنفش

ابجد اسم نوشیکا

387

ابجد وسیط اسم نوشیکا

27

ابجد صغیر اسم نوشیکا

18

درباره نام نوشیکا

نوشیکا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم نوشیکا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم نوشیکا، به خاطر ریشه مازندرانی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 480 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم نوشیکا

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم نوشیکا و معنی اسم نوشیکا

ریشه اسم نوشیکا

همانطور که گفتیم ریشه اسم نوشیکا مازندرانی می باشد و تلفظ نوشیکا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نوشيکا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /nušikā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نوشیکا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نوشیکا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نوشیکا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آهوی تازه به دنیا آمده، بچه آهو

معنی اسم نوشیکا در ثبت احوال

آهوي تازه به دنيا آمده، بچه آهو.

حروف ابجد و طالع بینی نام نوشیکا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نوشیکا عدد " 387 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نوشیکا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نوشیکا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نوشیکا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نوشیکا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم نازنین و معصومه (بسیار دوست داشتنی و بی‌گناه)

مرد پاک

لقب حضرت ابراهیم و نامی در پارسی باستان

به یاد ماندنی

ترکیب دو اسم محمد و افضل (ستوده و برترین)

کشاورز، نام چند شخصیت تاریخی

پاک و خالص

ملکوتی، آسمانی، منسوب به عرش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید