نازنین کوثر

ترکیب دو اسم نازنین و کوثر (باارزش و بخشنده)

جنسیت اسم نازنین کوثر

دختر

نازنین کوثر به انگلیسی

nazanin-kowsar

تعداد نازنین کوثر ها در ایران

1,140

تلفظ نازنین کوثر به فارسی

نازنین کوثر

ریشه اسم نازنین کوثر

فارسی , عربی

تلفظ نازنین کوثر به انگلیسی

/n.-ko(w)sar/

رنگ اسم نازنین کوثر

صورتی

ابجد اسم نازنین کوثر

894

ابجد وسیط اسم نازنین کوثر

54

ابجد صغیر اسم نازنین کوثر

39

درباره نام نازنین کوثر

نازنین کوثر یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم نازنین کوثر را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم نازنین کوثر، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,140 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم نازنین کوثر

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم نازنین کوثر و معنی اسم نازنین کوثر

ریشه اسم نازنین کوثر

همانطور که گفتیم ریشه اسم نازنین کوثر فارسی , عربی می باشد و تلفظ نازنین کوثر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نازنین کوثر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /n.-ko(w)sar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نازنین کوثر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نازنین کوثر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نازنین کوثر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم نازنین و کوثر:
نازنین: بسیار دوست داشتنی، باارزش، زیبا و ظریف، عزیز و گرامی، معشوق
کوثر: خیر فراوان، نیکوکار و بخشنده، نام چشمه‌ای در بهشت، نام سوره صد و هشتم قرآن مجید، لقب حضرت فاطمه (س)

معنی اسم نازنین کوثر در ثبت احوال

از نام‌های مرکب، نازنین و کوثر.

حروف ابجد و طالع بینی نام نازنین کوثر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نازنین کوثر عدد " 894 " و ابجد وسیط " 54 " ، ابجد صغیر " 39 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نازنین کوثر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نازنین کوثر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نازنین کوثر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نازنین کوثر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به آرمین، دختر همیشه پیروز، بانوی مقتدر، الهه زیبایی

ترکیب دو اسم محمد و امیر (ستوده و فرمانروا)

همراهی و پیروی از سلطان

خلوص نیت، پاک بودن، بی‌آلایشی

ترکیب دو اسم محمد و یحیی (ستوده و تعمید دهنده)

پيوستن، عهد و پيمان

ترکیب دو اسم گل و نسا

روشنایی ماه، نورانی مانند ماه، (به مجاز) زیبارو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید