میسون

با وقار، بردبار

جنسیت اسم میسون

دختر

میسون به انگلیسی

maysun

تعداد میسون ها در ایران

828

تلفظ میسون به فارسی

مَيسون

ریشه اسم میسون

عربی

تلفظ میسون به انگلیسی

/maysun/

رنگ اسم میسون

صورتی

ابجد اسم میسون

166

ابجد وسیط اسم میسون

22

ابجد صغیر اسم میسون

22

درباره نام میسون

میسون یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم میسون دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم میسون که در انگلیسی به صورت maysun نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 828 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم میسون

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم میسون و معنی اسم میسون

ریشه اسم میسون

همانطور که گفتیم ریشه اسم میسون عربی می باشد و تلفظ میسون در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مَيسون " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /maysun/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم میسون بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم میسون در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم میسون در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم میسون در لغت نامه دهخدا:
کودک خوش قامت نیکوروی.

معنی اسم میسون در ثبت احوال

وزين، با وقار، بردبار، گرانمايه.

حروف ابجد و طالع بینی نام میسون

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم میسون عدد " 166 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم میسون گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم میسون چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم میسون

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم میسون

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ماهرو، زیبارو، ماهرخ

ترکیب دو اسم امیر و اردلان (پادشاه و درستی)

گل سرخ، ناز و کرشمه

ترکیبی از دو اسم محمد و نبی (ستوده و پیغمبر)

شمسا، خورشید، نور و روشنایی

بلندترین نقطه کوه

مشهور به مهربانی و دارندگی محبت، (به مجاز) مهربان و با محبت

شریف، اصیل، عفیف، پاکدامن

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران