ملک سیما

دارای چهره ای زیبا چون چهره فرشتگان زیبا روی

جنسیت اسم ملک سیما

دختر

ملک سیما به انگلیسی

malak sima

تعداد ملک سیما ها در ایران

3,416

تلفظ ملک سیما به فارسی

مَلَک‌سيما

ریشه اسم ملک سیما

عربی

تلفظ ملک سیما به انگلیسی

/malak simā/

رنگ اسم ملک سیما

طلایی

ابجد اسم ملک سیما

201

ابجد وسیط اسم ملک سیما

33

ابجد صغیر اسم ملک سیما

21

درباره نام ملک سیما

ملک سیما یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ملک سیما دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ملک سیما که در انگلیسی به صورت malak sima نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,416 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ملک سیما

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم ملک سیما و معنی اسم ملک سیما

ریشه اسم ملک سیما

همانطور که گفتیم ریشه اسم ملک سیما عربی می باشد و تلفظ ملک سیما در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مَلَک‌سيما " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /malak simā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ملک سیما بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ملک سیما در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ملک سیما در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم ملک‌سیما در لغت نامه دهخدا:
دارای چهره ای زیبا چون چهره فرشتگان زیبا روی

معنی اسم ملک‌سیما در فرهنگ فارسی :
خوشگل و پری چهر . فرشته روی .


معنی اسم ملک سیما در ثبت احوال

خوشگل، پري‌چهر، فرشته روي، زيبا روي.

حروف ابجد و طالع بینی نام ملک سیما

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ملک سیما عدد " 201 " و ابجد وسیط " 33 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ملک سیما گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ملک سیما چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ملک سیما

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ملک سیما

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

لقب حضرت ابراهیم و نامی در پارسی باستان

زربافت، نثار كننده زر و سكه‌ ی طلا

راستی و درستی، دوستی

پاکدامن، پوشیده، پارسا، پنهان

مژده، خبر خوش

گلستان، گلزار، جدیقه، باغ

بنده حضرت ابوالفضل عباس (ع )

بنده خداوند شنوا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید