محمد کمیل

ترکیب دو اسم محمد و کمیل (ستوده و کامل)

جنسیت اسم محمد کمیل

پسر

محمد کمیل به انگلیسی

mohammad-komeyl

تعداد محمد کمیل ها در ایران

2,943

تلفظ محمد کمیل به فارسی

محمّدکُميل

ریشه اسم محمد کمیل

عربی

تلفظ محمد کمیل به انگلیسی

/m.-komeyl/

رنگ اسم محمد کمیل

زرد

ابجد اسم محمد کمیل

192

ابجد وسیط اسم محمد کمیل

48

ابجد صغیر اسم محمد کمیل

30

درباره نام محمد کمیل

محمد کمیل یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم محمد کمیل را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم محمد کمیل، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 2,943 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم محمد کمیل

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم محمد کمیل و معنی اسم محمد کمیل

ریشه اسم محمد کمیل

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد کمیل عربی می باشد و تلفظ محمد کمیل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدکُميل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-komeyl/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد کمیل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد کمیل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد کمیل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و کمیل:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
کمیل: کامل، تمام، نام یکی از اصحاب حضرت علی (ع)

معنی اسم محمد کمیل در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و كميل.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد کمیل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد کمیل عدد " 192 " و ابجد وسیط " 48 " ، ابجد صغیر " 30 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد کمیل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد کمیل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد کمیل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد کمیل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

این‌ها، زیبایی، خوش اندامی، ظرافت

بخشیدن چیزی به کسی، بخشش، انعام

ترکیب دو اسم امیر و احمد (پادشاه و بسیار ستوده)

مشتری

شفاف و روشن، نورانی، درخشنده مانند ماه، روشن‌فكر

نیایش، راز و نیاز

بنده‌ی خدای برپا دارنده و بلند کننده

نوعی آهوی ظریف اندام و بسیار تندرو با چشمان درشت سیاه، معشوقه ی زیبا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید