محمد پویان

ترکیب دو اسم محمد وپویان (ستوده و روان )

جنسیت اسم محمد پویان

پسر

محمد پویان به انگلیسی

mohammad-puyan

تعداد محمد پویان ها در ایران

2,223

تلفظ محمد پویان به فارسی

محمّدپویان

ریشه اسم محمد پویان

فارسی , عربی

تلفظ محمد پویان به انگلیسی

/m.-puyān/

رنگ اسم محمد پویان

نارنجی

ابجد اسم محمد پویان

161

ابجد وسیط اسم محمد پویان

43

ابجد صغیر اسم محمد پویان

37

درباره نام محمد پویان

محمد پویان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد پویان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد پویان که در انگلیسی به صورت mohammad-puyan نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,223 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد پویان

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم محمد پویان و معنی اسم محمد پویان

ریشه اسم محمد پویان

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد پویان فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد پویان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدپویان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-puyān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد پویان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد پویان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد پویان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و پویان:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
پویان: آن که در حال حرکت به نرمی و آرامی است

معنی اسم محمد پویان در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و پویان.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد پویان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد پویان عدد " 161 " و ابجد وسیط " 43 " ، ابجد صغیر " 37 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد پویان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد پویان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد پویان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد پویان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بخشنده، امیدوار

بستگان، اقوام، نزديكان

نوازشِ دل، دلنواز

آشفته، شیفته، دیوانه، عاشق

حکیم و فیلسوف مشهور یونانی ملقب به معلم اول

ترکیب دو اسم محمد و میکائیل (ستوده و نام فرشته روزی رسان به زمینیان)

آبی دریا ، به رنگ نیل، نیلی

بهترین زنان، لقب حضرت فاطمه (ع)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید