فریار

دارنده ی شکوه و جلال، فرهور

جنسیت اسم فریار

پسر

فریار به انگلیسی

faryar

تعداد فریار ها در ایران

788

تلفظ فریار به فارسی

فَريار

ریشه اسم فریار

فارسی

تلفظ فریار به انگلیسی

/faryār/

رنگ اسم فریار

قرمز

ابجد اسم فریار

491

ابجد وسیط اسم فریار

35

ابجد صغیر اسم فریار

14

درباره نام فریار

فریار یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فریار پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فریار که در انگلیسی به صورت faryar نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 788 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فریار

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم فریار و معنی اسم فریار

ریشه اسم فریار

همانطور که گفتیم ریشه اسم فریار فارسی می باشد و تلفظ فریار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَريار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /faryār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فریار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فریار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فریار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دارنده ی شکوه و جلال، فرهور

معنی اسم فریار در ثبت احوال

(فر = شكوه و جلال + يار (پسوند دارنگي))، فرهور.
فرهور.

حروف ابجد و طالع بینی نام فریار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فریار عدد " 491 " و ابجد وسیط " 35 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فریار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فریار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فریار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فریار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خجسته فرخنده

شيرين، خوشايند

منسوب به مهر، محبت، دوستی، مهربانی، خورشید، نام هفتمین ماه از سال شمسی، نام سازی قدیمی

مؤنث عاقل، دارای عقل و فهم زیاد

ترکیب دو اسم محمد و منصور (ستوده و پیروز)

افتخار ایل، نازنین ایل

قید و بند، سیاه، تیره گون، آثار نو

ترکیب دو اسم مهر و نگار (محبت و زینت)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید