فرگل

دارای شکوه و زیبایی گل

جنسیت اسم فرگل

دختر

فرگل به انگلیسی

far gol

تعداد فرگل ها در ایران

3,027

تلفظ فرگل به فارسی

فَرگُل

ریشه اسم فرگل

فارسی

تلفظ فرگل به انگلیسی

/far gol/

رنگ اسم فرگل

طلایی

ابجد اسم فرگل

330

ابجد وسیط اسم فرگل

30

ابجد صغیر اسم فرگل

15

درباره نام فرگل

فرگل یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فرگل را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فرگل، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 3,027 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فرگل

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم فرگل و معنی اسم فرگل

ریشه اسم فرگل

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرگل فارسی می باشد و تلفظ فرگل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرگُل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /far gol/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرگل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرگل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرگل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم فرگل در لغت نامه دهخدا:
نوعی پیراهن و در آیین اکبری نوشته که لباسی از فرنگ برخاسته و امروز میپوشند. خوش آینده و زیبنده و شکوه افزاست .

معنی اسم فرگل در فرهنگ فارسی:
نوعی پیراهن و در آیین اکبری نوشته که لباسی از فرنگ برخاسته و امروز می پوشند .

معنی اسم فرگل در ثبت احوال

نوعي پيراهن [برخاسته از فرنگ] كه خوشايند و زيبنده و شكوه افزا بوده (است).

حروف ابجد و طالع بینی نام فرگل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرگل عدد " 330 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرگل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرگل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرگل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرگل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

فرستاده شده، فرستنده، رسول صاحب كتاب، ساده و روان

ترکیب دو اسم فاطمه و یاس (رانده شده از آتش و گلی خوشبو)

ترکیب دو اسم محمد و سهیل (ستوده و نام ستاره‌ای درخشان)

آن که سیما و چهره او چون ماه زیباست

صمیمیت، یک‌رنگی، پاکی

روشن و درخشان، زیبارو

نيك انديش، راست گفتار، راست کردار، ماه يازدهم از سال شمسي، (در جغرافیا) توده عظیمی از برف و یخ، (در شاهنامه) پسر اسفنديار

منسوب به خورشید، (به مجاز) زیبارو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید