فرح نوش

شادماني و سرور جاويد

جنسیت اسم فرح نوش

دختر

فرح نوش به انگلیسی

farah-nush

تعداد فرح نوش ها در ایران

891

تلفظ فرح نوش به فارسی

فرح‌نوش

ریشه اسم فرح نوش

فارسی , عربی

تلفظ فرح نوش به انگلیسی

/f.-nuš/

رنگ اسم فرح نوش

سبز

ابجد اسم فرح نوش

644

ابجد وسیط اسم فرح نوش

32

ابجد صغیر اسم فرح نوش

32

درباره نام فرح نوش

فرح نوش یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فرح نوش را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فرح نوش، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 891 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فرح نوش

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم فرح نوش و معنی اسم فرح نوش

ریشه اسم فرح نوش

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرح نوش فارسی , عربی می باشد و تلفظ فرح نوش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فرح‌نوش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-nuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرح نوش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرح نوش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرح نوش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

شادمانی و سرور جاوید، (به مجاز) آن که همیشه شادمان است، همیشه شاد.

معنی اسم فرح نوش در ثبت احوال

(فرح + نوش)، 1- شادماني و سرور جاويد؛ 2- (به مجاز) آن كه هميشه شادمان است، هميشه شاد.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرح نوش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرح نوش عدد " 644 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 32 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرح نوش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرح نوش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرح نوش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرح نوش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زاده شده در تير ماه

ترکیب دو اسم معین و رضا (یاریگر و خشنود)

بی عیب و نقص، (به مجاز) فاضل و دانا

روشنایی بخش، روشن

آریایی بزرگ

گرد آفرید، از شخصیتهای شاهنامه

نام کوچک‌ترین ستاره‌ صورت فلکی دب اکبر

گنجشک ماده، صیپورا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید