فرج الله

ترکیب دو اسم فرج و الله (گشایش در کار و خدا)

جنسیت اسم فرج الله

پسر

فرج الله به انگلیسی

farajollah

تعداد فرج الله ها در ایران

101,421

تلفظ فرج الله به فارسی

فَرَج‌الله

ریشه اسم فرج الله

عربی

تلفظ فرج الله به انگلیسی

/farajollāh/

رنگ اسم فرج الله

سبز

ابجد اسم فرج الله

349

ابجد وسیط اسم فرج الله

37

ابجد صغیر اسم فرج الله

25

درباره نام فرج الله

فرج الله یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فرج الله را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فرج الله، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 101,421 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فرج الله

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم فرج الله و معنی اسم فرج الله

ریشه اسم فرج الله

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرج الله عربی می باشد و تلفظ فرج الله در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرَج‌الله " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /farajollāh/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرج الله بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرج الله در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرج الله در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فرج و الله:
فرج: گشایش در کار
الله: خدا

معنی اسم فرج الله در ثبت احوال

(عربي) گشايش خدا، گشايش و فراواني از سوي خدا.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرج الله

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرج الله عدد " 349 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرج الله گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرج الله چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرج الله

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرج الله

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم علی و مرتضی (بلندمرتبه و برگزیده)

دوست و رفيق ايل

سنبل کشور و ملت

چشمانم، (به مجاز) عزيز و گرامی

نام رودی در مرز شمالی ایران

سمرکند یا سمرقند

مایع خوشبویی که از تقطیر گل سرخ و آب به دست می آید

نجات دهنده، منجی موعود در دين زرتشتي

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید