عین الله

چشم خداوند، انسان کامل

جنسیت اسم عین الله

پسر

عین الله به انگلیسی

eynollah

تعداد عین الله ها در ایران

98,589

تلفظ عین الله به فارسی

عين‌الله

ریشه اسم عین الله

عربی

تلفظ عین الله به انگلیسی

/eynollāh/

رنگ اسم عین الله

زرد

ابجد اسم عین الله

196

ابجد وسیط اسم عین الله

40

ابجد صغیر اسم عین الله

25

درباره نام عین الله

عین الله یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم عین الله پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم عین الله که در انگلیسی به صورت eynollah نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 98,589 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم عین الله

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم عین الله و معنی اسم عین الله

ریشه اسم عین الله

همانطور که گفتیم ریشه اسم عین الله عربی می باشد و تلفظ عین الله در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " عين‌الله " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /eynollāh/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم عین الله بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم عین الله در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم عین الله در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم عین الله در فرهنگ فارسی:
چشم خدای حفظ خدای

معنی اسم عین الله در واژه نامه آزاد:
چشم خدا

معنی اسم عین الله در ثبت احوال

۱- چشم خدا؛ ۲- (در عرفان) عين‌الله و عين‌العالم انسان كامل را گويند.

حروف ابجد و طالع بینی نام عین الله

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم عین الله عدد " 196 " و ابجد وسیط " 40 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با حرف “ع” آغاز می‌شود، اخلاق خوبی دارند و در زندگی خود نظم و ترتیب را رعایت می‌کنند. این افراد اهل بخشش هستند و در روابط دوستانه پایدار و وفادار هستند. آن‌ها اهمیت زیادی به پول نمی‌دهند و آن را به سختی کسب کرده و خرج می‌کنند. زندگی آنان تحت فشارهای بسیار قرار می‌گیرد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم عین الله گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم عین الله چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم عین الله

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم عین الله

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پاکدامن، پوشیده، پارسا، پنهان

ترکیب دو اسم علی و صالح ( بلند قدر و نیکوکار )

ترکیب دو اسم امیر و حیدر (فرمانروا و شیربیشه)

ساخته شده از نقره، نقره‌اي رنگ، سفيد و درخشان، (به مجاز) زيبا

نام یک گیاه

گرامی، ارجمند، محترم

خوابیدن، جنبیدن گهواره

هانی، مسرور و شاد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید