شروین دخت

دختر شروین

جنسیت اسم شروین دخت

دختر

شروین دخت به انگلیسی

sharvin-dokht

تعداد شروین دخت ها در ایران

366

تلفظ شروین دخت به فارسی

شروين دخت

ریشه اسم شروین دخت

فارسی

تلفظ شروین دخت به انگلیسی

/š.-dokht/

رنگ اسم شروین دخت

بنفش

ابجد اسم شروین دخت

1570

ابجد وسیط اسم شروین دخت

34

ابجد صغیر اسم شروین دخت

31

درباره نام شروین دخت

شروین دخت یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم شروین دخت را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم شروین دخت، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 366 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم شروین دخت

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم شروین دخت و معنی اسم شروین دخت

ریشه اسم شروین دخت

همانطور که گفتیم ریشه اسم شروین دخت فارسی می باشد و تلفظ شروین دخت در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " شروين دخت " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /š.-dokht/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم شروین دخت بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم شروین دخت در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم شروین دخت در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دختر شروین، دختر از شروین (قلعه شروین یا شروان)

معنی اسم شروین دخت در ثبت احوال

(شروين + دخت = دختر) 1- دختر شروین؛ 2- دختر از شروین (قلعه شروین یا شروان).
+ ن.ک.شروین.

حروف ابجد و طالع بینی نام شروین دخت

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم شروین دخت عدد " 1570 " و ابجد وسیط " 34 " ، ابجد صغیر " 31 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای یک زبان تند و تلخ هستند که باعث می‌شود در برخی مواقع آسیب دیده شوند. اما اگر اهمیت زبان خود را درک کنند و مراقب باشند، می‌توانند از مشکلات و بلاها دوری کنند. به رغم این ویژگی منفی، این افراد همچنان دارای طبع مهربانی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. این ویژگی موجب می‌شود که با همکاران و افراد مختلف به راحتی سازگار شوند و به تعامل خوبی دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم شروین دخت گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم شروین دخت چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم شروین دخت

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم شروین دخت

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم حمید و علی (ستوده و بزرگوار)

منتخب، برگزیده، آن‌كه گل می‌چيند

ترکیب دو اسم محمد و طالب (ستوده و خواستار)

دارای گل های بسیار

خاورشناس و پزشک آلمانی

حشره‌ای زیبا با بال‌های نازک و رنگارنگ، حکم، فرمان، در ادبیات مظهر عاشق

آبگينه، شيشه، (به مجاز) زيبا

نتیجه، بدست آمده، نفع، سود، باقی‌مانده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید