سیمینه

سیمین، زیبا، سفید و درخشان

جنسیت اسم سیمینه

دختر

سیمینه به انگلیسی

simine

تعداد سیمینه ها در ایران

408

تلفظ سیمینه به فارسی

سيمينه

ریشه اسم سیمینه

فارسی

تلفظ سیمینه به انگلیسی

/simine/

رنگ اسم سیمینه

نیلی

ابجد اسم سیمینه

175

ابجد وسیط اسم سیمینه

31

ابجد صغیر اسم سیمینه

22

درباره نام سیمینه

سیمینه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سیمینه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سیمینه که در انگلیسی به صورت simine نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 408 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سیمینه

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم سیمینه و معنی اسم سیمینه

ریشه اسم سیمینه

همانطور که گفتیم ریشه اسم سیمینه فارسی می باشد و تلفظ سیمینه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سيمينه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /simine/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سیمینه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سیمینه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سیمینه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سیمین، ساخته شده از نقره، نقره‌ای رنگ، سفید و درخشان، (به مجاز) زیبا

معنی اسم سیمینه در ثبت احوال

(در قديم) (= سيمين)

حروف ابجد و طالع بینی نام سیمینه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سیمینه عدد " 175 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سیمینه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سیمینه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سیمینه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سیمینه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پرافتخار، مشهور، شایان تحسین

گران‌بها، ارزشمند، صفت هر يك از آيه‌های قرآن، زن بزرگوار

نقره، سیم، نام خادم حضرت فاطمه(س)

زیبارو

نرم خویی، مهربانی

پناه دادن به کسی

محبت، علاقه

با ناز راه رونده، کسی که با ناز راه می‌رود

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید