سواک

رفتار نرم و آهسته

جنسیت اسم سواک

پسر

سواک به انگلیسی

savak

تعداد سواک ها در ایران

738

تلفظ سواک به فارسی

سَواک

ریشه اسم سواک

ارمنی

تلفظ سواک به انگلیسی

/savak/

رنگ اسم سواک

صورتی

ابجد اسم سواک

87

ابجد وسیط اسم سواک

15

ابجد صغیر اسم سواک

15

درباره نام سواک

سواک یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سواک را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سواک، به خاطر ریشه ارمنی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 738 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سواک

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم سواک و معنی اسم سواک

ریشه اسم سواک

همانطور که گفتیم ریشه اسم سواک ارمنی می باشد و تلفظ سواک در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سَواک " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /savak/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سواک بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سواک در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سواک در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سواک در فرهنگ فارسی عمید:
چوبی که به دندان‌ها بمالند و با آن دندان‌ها را پاک کنند، مسواک.


معنی اسم سواک در لغت نامه دهخدا:
رفتار نرم و آهسته .

معنی اسم سواک در ثبت احوال

رفتار نرم، رفتار نرم و آهسته.

حروف ابجد و طالع بینی نام سواک

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سواک عدد " 87 " و ابجد وسیط " 15 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سواک گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سواک چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سواک

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سواک

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آبشار، فواره، شلال

درختان، نام پهلوانی از لشکر افراسیاب

پسرِ سام، زال

ترکیب دو اسم امیر و متین (فرمانروا و با وقار )

ترکیب دو اسم محمد و معراج (ستوده و عروج)

زمانی بین مغرب و نماز عشا، ماه صَفر

كوهي است در شمال شرقي دشت فاران

رنگ‌ها، نوع‌ها، رنگارنگ، رنگين

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید