سروراعظم

ترکیب دو اسم سرور و اعظم (بزرگ و بزرگوارتر)

جنسیت اسم سروراعظم

دختر

سروراعظم به انگلیسی

sarvar-aezam

تعداد سروراعظم ها در ایران

1,095

تلفظ سروراعظم به فارسی

سروراعظم

ریشه اسم سروراعظم

فارسی , عربی

تلفظ سروراعظم به انگلیسی

/s.-aezam/

رنگ اسم سروراعظم

سبز

ابجد اسم سروراعظم

1477

ابجد وسیط اسم سروراعظم

37

ابجد صغیر اسم سروراعظم

28

درباره نام سروراعظم

سروراعظم یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سروراعظم دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سروراعظم که در انگلیسی به صورت sarvar-aezam نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,095 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سروراعظم

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم سروراعظم و معنی اسم سروراعظم

ریشه اسم سروراعظم

همانطور که گفتیم ریشه اسم سروراعظم فارسی , عربی می باشد و تلفظ سروراعظم در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سروراعظم " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /s.-aezam/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سروراعظم بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سروراعظم در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سروراعظم در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم سرور و اعظم:
سرور: آن که مورد احترام است و نسبت به دیگران سمت بزرگی دارد.
اعظم: بزرگ تر، بزرگوارتر، از صفات خدوند

معنی اسم سروراعظم در ثبت احوال

از نام های مرکب، سرور و اعظم.

حروف ابجد و طالع بینی نام سروراعظم

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سروراعظم عدد " 1477 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 28 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سروراعظم گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سروراعظم چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سروراعظم

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سروراعظم

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام سنگی قیمتی به رنگ سبز

نام یک گیاه

دارنده، مالك، هم‌نشين و هم‌صحبت، يار، فرمانروا و حاكم

مانند چهره، مثل رخ

ترکیب دو اسم شمس و جهان (خورشید و گیتی)

ترکیب دو اسم علی و عطا (بلند مرتبه و بخشیدن)

تلاوت کننده قران

مظهر اندیشه، هنر و دانش، عطا کن ما را

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید