سحرگل

زیبا و با طراوت

جنسیت اسم سحرگل

دختر

سحرگل به انگلیسی

sahar-gol

تعداد سحرگل ها در ایران

777

تلفظ سحرگل به فارسی

سَحَرگُل

ریشه اسم سحرگل

فارسی , عربی

تلفظ سحرگل به انگلیسی

/s.-gol/

رنگ اسم سحرگل

قرمز

ابجد اسم سحرگل

318

ابجد وسیط اسم سحرگل

30

ابجد صغیر اسم سحرگل

21

درباره نام سحرگل

سحرگل یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سحرگل دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سحرگل که در انگلیسی به صورت sahar-gol نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 777 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سحرگل

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم سحرگل و معنی اسم سحرگل

ریشه اسم سحرگل

همانطور که گفتیم ریشه اسم سحرگل فارسی , عربی می باشد و تلفظ سحرگل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سَحَرگُل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /s.-gol/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سحرگل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سحرگل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سحرگل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گل سپیده دم، (به مجاز) زیبا و با طراوت.

معنی اسم سحرگل در ثبت احوال

۱- گل سپیده دم؛ ۲- (به مجاز) زیبا و با طراوت.

حروف ابجد و طالع بینی نام سحرگل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سحرگل عدد " 318 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سحرگل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سحرگل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سحرگل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سحرگل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و قائم (ستوده و ایستاده)

نیک بخت، خجسته

خوشبختی، سعادت، در باور مردم آنچه باعث خوشبختی شود، بخت

واضح و دلنشين، فصیح، خوب، یکی از سه خدای بزرگ آیین هندو

روان، خرد و روح ، آسمان، بهشت

لاجوردی، آبی

یاری، مدد

افشاننده، پريشان، پراكنده، آشفته

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید