ستیلا

نام دختر امام موسی کاظم (ع)، لقب حضرت مریم (س)، بانوی بلندمرتبه و پاکدامن

جنسیت اسم ستیلا

دختر

ستیلا به انگلیسی

setila

تعداد ستیلا ها در ایران

3,100

تلفظ ستیلا به فارسی

سِتيلا

ریشه اسم ستیلا

عربی

تلفظ ستیلا به انگلیسی

/setilā/

رنگ اسم ستیلا

قرمز

ابجد اسم ستیلا

501

ابجد وسیط اسم ستیلا

21

ابجد صغیر اسم ستیلا

15

درباره نام ستیلا

ستیلا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ستیلا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ستیلا، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 3,100 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ستیلا

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم ستیلا و معنی اسم ستیلا

ریشه اسم ستیلا

همانطور که گفتیم ریشه اسم ستیلا عربی می باشد و تلفظ ستیلا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سِتيلا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /setilā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ستیلا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ستیلا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ستیلا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پاک، تمیز، نامی از نام‌های دختران.

از القاب حضرت مریم سلام الله علیها و نام دختر امام موسی کاظم (ع)معنی اسم ستیلا در ثبت احوال

(اَعلام) ۱) نام دختر حضرت موسي كاظم (ع)؛ ۲) نام حضرت مريم.

حروف ابجد و طالع بینی نام ستیلا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ستیلا عدد " 501 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ستیلا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ستیلا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ستیلا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ستیلا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

همدل، همپایه خورشید

نورانی، درخشان، (به مجاز) زیبا

زیبا و گرانمایه مانند زر سرخ

ترکیب دو اسم محمد و سجاد (ستوده و بسیار سجده کننده)

آراستگی، مهربانی، خوش‌رویی، پاک، بی‌گناه، آناهیتا، از بین برنده ناپاکی و پلیدی

ماه زمانه، ماه روی روزگار

دلاور

شراره آتش، روشنی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید