روژانو

روز نو، روز تازه، آفتاب تازه سر زده

جنسیت اسم روژانو

دختر

روژانو به انگلیسی

ruzhanu

تعداد روژانو ها در ایران

399

تلفظ روژانو به فارسی

روژانو

ریشه اسم روژانو

کردی

تلفظ روژانو به انگلیسی

/ružānu/

رنگ اسم روژانو

طلایی

ابجد اسم روژانو

263

ابجد وسیط اسم روژانو

31

ابجد صغیر اسم روژانو

25

درباره نام روژانو

روژانو یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم روژانو را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم روژانو، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 399 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم روژانو

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم روژانو و معنی اسم روژانو

ریشه اسم روژانو

همانطور که گفتیم ریشه اسم روژانو کردی می باشد و تلفظ روژانو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " روژانو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ružānu/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم روژانو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم روژانو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم روژانو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

روز نو، روز تازه، آفتاب تازه سر زده

معنی اسم روژانو در ثبت احوال

آفتاب تازه سر زده، روز نو.

حروف ابجد و طالع بینی نام روژانو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم روژانو عدد " 263 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم روژانو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم روژانو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم روژانو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم روژانو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و پاشا ( ستوده و بزرگ )

آخرین مرحله سلوک در نزد بودا، انسان کامل

تابنده، زیبا

همیشه شاداب، گلی که هرگز پژمرده نمی‌شود

تکه یا قطعه‌ای از بلور، نام همسر داریوش پادشاه هخامنشی

آسودن، آسایش دهنده، وقار، ثبات، آراینده

نامدار، مشهور، بزرگ زاده، بزرگ منش

ارزشمند، گران‌بها

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید