رامینه

رام، رامین، طربناک

جنسیت اسم رامینه

دختر

رامینه به انگلیسی

ramineh

تعداد رامینه ها در ایران

627

تلفظ رامینه به فارسی

رامينه

ریشه اسم رامینه

فارسی

تلفظ رامینه به انگلیسی

/rāmine/

رنگ اسم رامینه

زرد

ابجد اسم رامینه

306

ابجد وسیط اسم رامینه

30

ابجد صغیر اسم رامینه

18

درباره نام رامینه

رامینه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم رامینه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم رامینه که در انگلیسی به صورت ramineh نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 627 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم رامینه

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم رامینه و معنی اسم رامینه

ریشه اسم رامینه

همانطور که گفتیم ریشه اسم رامینه فارسی می باشد و تلفظ رامینه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رامينه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /rāmine/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رامینه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رامینه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رامینه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به رام
رام: آرام، خوگرفته، الفت‌گرفته.نام شخصی دانسته اند که واضع چنگ بوده.

معنی اسم رامینه در ثبت احوال

رام، رامين، طربناك.

حروف ابجد و طالع بینی نام رامینه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رامینه عدد " 306 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رامینه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رامینه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رامینه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رامینه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام دختر امام موسی کاظم (ع)، لقب حضرت مریم (س)، بانوی بلندمرتبه و پاکدامن

بسیار یاری رسان به دیگران

الیاس، مجازا زیباروی و بلند مرتبه

نام منطقه‌ای کرد نشین در ترکیه

جانشین، فرزند صالح، شایسته

دختری مانند ماه، زیبا رو

شجاع و جنگجو

هدهد ،شانه سر، دوشیزه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید